Kaip pataisyti sugedusį Start Menu po Windows 10 Fall Creators Update įsirašymo?

Klausimas

Problema: Kaip pataisyti sugedusį Start Menu po Windows 10 Fall Creators Update įsirašymo?

Spalio 18 įsirašiau Windows 10 V1709 atnaujinimą, kuris visiškai sugadino Start Menu. Neskaitant to, kad daugybė programų plytelių dingo, Start Menu ir Cortana dažniausiai išvis neatsako. Windows mygtukas nereaguoja į paspaudimus, todėl norint atidaryti reikiamą programą, aš turiu susirasti ją per paiešką (Windows + S). Norint, kad Windows Start ir Cortana veiktų, turiu kaskart perkrauti kompiuterį. Ar įmanoma kažką padaryti, kad visa tai sutvarkyti?

Patvirtintas atsakymas

Spalio 17 dieną Microsoft išleido Windows 10 atnaujinimą, žinomą kaip Fall Creators Update. Kaip ir tikėtasi, ketvirtasis, itin svarbus, atnaujinimas sukėlė labai daug diskusijų tarp Window bendruomenės narių. Deja, bet dauguma iki šiol paviešintų komentarų nėra Microsoft kompanijos naudai.

Daugybei žmonių nepavyko atsisiųsti Fall Creators Update (V1709) dėl suderinamumo problemų. Kita dalis nepasitenkinusių vartotojų negalėjo įsirašyti atnaujinimo, nes pastarasis užstringa, o tada ekrane pasirodo klaidos pranešimas (0x800F0922, 0x80245006, 0x80190001, t.t.).

Visgi, minėtos problemos nėra tokios erzinančios lyginant su Start Menu gedimu. Kiek anksčiau jau aprašėme problemą, susijusią su dingusiomis programomis ir jų plytelėmis iš Start Menu (missing apps and tiles on Start Menu), o šiame straipsnyje pateiksime reikiamą informaciją apie visišką Start Menu gedimą.

Start Menu broken since Fall Creators Update installation

Pasak Windows vartotojų, iškart po atnaujinimo įsirašymo, daug Windows Store programų buvo išimtos iš Start Menu ir negali būti atidaromos, o rasti jas galima tik Programs & Features sąraše. Šis, ypač nepatogus, gedimas baigiasi tuo, kad Start Menu nereaguoja ir visiškai užstringa.

Kalbant apie programas, dingusias iš Start Menu, visus galimus sprendimo būdus galite rasti paspaudę ant nuorodos, esančios viršuje. Jeigu jūs susidūrėte su problema, kai Start Menu visiškai neatsako, o vienintelis būdas susirasti reikiamas programas, valdymo skydus ir paslaugas – tai naudoti paiešką (Windows key + S), siūlome išbandyti šiuos problemos šalinimo būdus:

Būdai, padedantys pataisyti sugedusį Start Menu po Fall Creators Update įsirašymo

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Būtina pabrėžti, kad Microsoft išleidžia tik du funkcinius atnaujinimus per metus. Tokie atnaujinimai inicijuoja daugybę pakeitimų, patobulinimų ir problemų šalinimų, todėl praktiškai neįmanoma jų tobulai pritaikyti milijonams skirtingų prietaisų. Vis dėlto, mes esame įsitikinę, kad visos didžiausios iškilusios problemos bus pašalintos artimoje ateityje.

Pirmas būdas. Iš naujo įsirašykite ekrano tvarkykles

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 • Jeigu šiuo metu Start Menu veikia, dešiniu pelės klavišu paspauskite ant Windows mygtuko ir pasirinkite Device Manager.
 • Išskleiskite Display Adapters skyrių ir pašalinkite ekrano tvarkyklę (Intel ir Nvidia).
 • Po to, atsidarykite oficialią tvarkyklės kūrėjo svetainę ir atsisiųskite naujausią tvarkyklės versiją.
 • Tą patį galite padaryti spustelėjus ant Actions stulpelio Device Manager lange ir pasirinkus Scan for Hardware Changes.
Reinstall Display Drivers
 • Kai tvarkyklės įrašymas baigsis, perkraukite kompiuterį.

Antras būdas. Paleiskite Windows PowerShell

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 • Įjungti panelę galite dešiniu pelės klavišu paspaudę ant Start mygtuko (dešinio pelės paspaudimo komanda turėtų veikti) ir įveskite powershell. Jeigu Start Menu neatsidaro, paspauskite ant Windows mygtuko + S ir įveskite PowerShell.
 • Dešiniu pelės klavišu paspauskite ant PowerShell įrašo ir pasirinkite Run as Administrator.
 • Kai atsidaro PowerShell langas, įveskite Get-AppXPackage -AllUsers | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register „$($_.InstallLocation)\\AppXManifest.xml“} komandą ir paspauskite Enter.
Use PowerShell to restore Start Menu
 • Palaukite kol komanda bus įvykdyta, o tada perkraukite kompiuterį.

Trečias būdas. Naudokite Windows Registry Editor

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 • Paspauskite Windows mygtuką + R, įveskite regedit ir paspauskite Enter.
 • Suraskite HKEY_CURRENT_USER\\Software\\Microsoft\\Windows\\CurrentVersion\\Explorer\\Advance įrašą.
  Pastaba. Norint greičiau surasti reikiamą įrašą, galima naudoti Find Next funkciją, esančią Edit stulpelyje.
 • Dialogo laukelyje įveskite HKEY ir atsidarys reikamas langas.
 • Kai pasieksite reikiamą nurodyto rakto tašką, suraskite EnableXAMLStartMenu įrašą.
Modify some registries
 • Dešiniu pelės klavišu ant jo paspauskite ir pasirinkite New –> DWORD value.
 • Pakeiskite rakto reikšmę į 0. Jeigu 0 yra jo dabartinė reikšmė, nieko nekeiskite. Jeigu pakeitėte, paspauskite OK.
 • Baigiant uždarykite Windows Registry Editor ir perkraukite kompiuterį.

Ketvirtas būdas. Atšaukite atnaujinimą

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Jeigu nei vienas iš aukščiau išvardintų būdų nepadėjo pašalinti Start Menu gedimo, o jūs nenorite su tuo taikstytis, galite atšaukti atnaujinimą ir palaukti, kol Microsoft pašalins klaidą.

 • Paspauskite Windows mygtuką + I ir atsidarykite Update & Security skyrių.
 • Paspauskite Recovery mygtuką.
 • Paspauskite Get started mygtuką, esantį žemiau Go back to an earlier build.
 • Pasirinkite ar norite išsaugoti asmeninius duomenis ar viską pašalinti (angl. Keep my files arba Remove everything).
Roll back the update

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga kompiuterių ekspertė

Gabrielė E. Hall turi didelę kompiuterio problemų identifikavimo patirtį - informacinių technologijų srityje ji dirba jau daugybę metų.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pataisyti sugedusį Start Menu po Windows 10 Fall Creators Update įsirašymo?"