Kaip pataisyti užstrigusį macOS Sierra atnaujinimo siuntimą ar įrašymą??

Problema: Noriu atsisiųsti MacOS Sierra atnaujinimą, tačiau negaliu to padaryti. Atsisiunčiau atnaujinimą iš Mac parduotuvės, tačiau įrašymo procesas užstringa. Po to, jį pašalinau ir pabandžiau iš naujo jį atsisiųsti ir įsirašyti. Šį kartą ir atsisiuntimas nepavyko. Labai prašau pasakykite, kodėl taip nutinka? Ar galėčiau kažką padaryti, kad sutvarkyčiau šią problemą?

Patvirtintas atsakymas

MacOS Sierra atnaujinimas pasirodė ir tapo prieinamu visiems Mac vartotojams 2016 rugsėjį. Juo siekiama patobulinti Mac sistemos stabilumą bei našumą. Atnaujinime įtraukta nemažai klaidų pataisymų, Siti integracija, automatinis atrakinimas naudojant „Apple Watch”, naujos saugyklos optimizavimas, „copy/paste” komandos vykdymas keliuose įrenginiuose, naujų sistemos failų šifravimas ir daug kitų naujų funkcijų. Deja, bet ne visi Mac vartotojai gali mėgautis MacOS Sierra privalumais, nes kai kuriems iš jų atnaujinimo procesas užstringa. Nors jį galima atsisiųsti iš Mac App Store jau nuo rugsėjo mėnesio, gana didelis skaičius Mac OS X vartotojų iki šiol negali pakeisti el Capitan bei kitų senesnių Mac OS versijų į Sierra. Priežastis labai paprasta – MacOS Sierra atnaujinimas užstringa atsisiuntimo arba įrašymo metu. Pasak ekspertų, taip gali atsitikti dėl antivirusinės programos, vidinių sistemos klaidų, failų likučių ar panašių problemų, tačiau konkreti problemos priežastis nėra visiškai aiški. Vis dėlto, Mac OS ekspertai pateikė keletą patarimų, galinčių padėti pašalinti MacOS Sierra atnaujinimo problemas.

Kaip atstatyti užstrigusį MacOS Sierra atnaujinimo siuntimą?

Prieš siunčiantis MacOS Sierra atnaujinimą, patartina patikrinti Mac sistemos ypatybes ir įsitikinti, kad ji atitinka naujausios operacinės sistemos versijos reikalavimus. Be to, užtikrinkite, kad sistemoje yra bent jau 2GB atminties bei 8.8 GB saugojimo vietos.

Turint omenyje, kad atnaujinimas gali užstrigti, taip pat patartina susikurti atsargines asmeninių duomenų, tokių kaip nuotraukos ar dokumentai, kopijas. Nors praradus asmeninius duomenis visuomet galima naudoti duomenų atkūrimui skirtą programinę įrangą, gana dažnai ji neatkuria visų reikiamų failų. Be to, jums taip pat reikėtų susikurti Mac duomenų kopijas naudojant Time Machine, nes tokiu atveju galėtumėte grįžti į ankstensę sistemos stadiją.

Kai būsite pasiruošę įsirašyti atnaujinimą, nueikite į Mac programėlių parduotuvę ir susiraskite atnaujinimą. Spustelėkite Download mygtuką ir palaukite kol siuntimas bus baigtas. Tuomet atidarykite sąrankos failą. Jeigu procesas užstringa, paspauskite Command + L komandą, kad patikrintumėte, kiek laiko liko iki įrašymo proceso pabaigos. Gali būti, kad paspaudus Command + L komandą, negaunate jokių rezultatų. Šiuo atveju jums reikėtų palaikyti Power mygtuką ir perkrauti Mac sistemą. Po to, pabandykite dar kartą įsirašyti atnaujinimą ir paspauskite Command + L komandą dar kartą. Jeigu procesas ir vėl užstringa, perkraukite Mac ir palaykite Shift mygtuką tam, kad sistema įsijugtų Safe Mode režimu. Jeigu ir šiuo atveju įdiegimo procesas nepavyksta, pabandykite išjungti antivirusinę programą. Jokio progreso? Gali būti, kad vienintelis likęs sprendimas – tai susisiekti su Apple techninės pagalbos specialistais…

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant Mac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Julie Splinters - Kompiuterių optimizavimo specialistė

Kompiuterių optimizavimas - tai Julijos Splinters sritis. Ar tai būtų lėtai veikiantis išmanusis telefonas, ar Windows, Mac arba Linux operacinę sistemą palaikantis kompiuteris, ji vos per kelias minutes suras problemą bei tinkamą jos šalinimo būdą.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pataisyti užstrigusį macOS Sierra atnaujinimo siuntimą ar įrašymą??"