Problema: Keletas žmonių manęs klausė, ar aš gavau jų žinutes savo Facebook paskyroje. Faktas tas, kad aš jų žinučių negavau, bet jie teigia, kad tikrai man jas siuntė. Niekas, išskyrus mane patį, nesinaudoja mano paskyra. Ar gali būti, kad tos žinutės kažkur pasimetė?
Patvirtintas atsakymas
Facebook Messenger – tai labai populiari momentinių žinučių programėlė, leidžianti bendrauti žmonėms, prisijungusiems prie Facebook socialinio tinklo. Ši daugiafunkcė platforma tapo itin populiaria dėl to, kad ji yra nemokama, greitai veikia bei ja labai paprasta naudotis. Facebook Messenger'is leidžia užmegzti ryšius su Facebook draugais, pažįstamais, kurie nėra įtraukti į Facebook sąrašą, ir net visiškai nepažįstamais žmonėmis.
Vis dėlto, yra vienas niaunsas – programėlė gali taikyti gautų pranešimų filtrą ir automatiškai nerodyti kai kurių žmonių atsiųstų pranešimų.
Kaip tai įmanoma? Facebook programėlė naudoja algoritmą, kuris yra suprogramuotas taip, kad tikrintų žmonių ryšius ir atrinktų tuos, kurie turi tam tikrų ryšių su jumis. Jeigu šis algoritmas neaptinka ryšio tarp jūsų ir tam tikro Facebook nario, pranešimai, kuriuos ji/jis jums siunčia gali būti automatiškai peradresuoti į „Hidden Messages” aplanką.
Taip vadinamo Facebook Messenger šlamšto filtro (angl. “Facebook Messenger spam filter”) idėja kai kuriems žmonėms gali pasirodyti naudinga, tačiau faktas, kad Facebook neinformuoja vartotojų apie į kitus aplankus peradresuotus pranešimus, tikrai nėra pagirtinas. Šiuo atveju, Facebook vartotojui praktiškai neįmanoma sužinoti, kad kitas asmuo bando su juo susisiekti, nes atsitiktinai užklysti į peradresuotų pranešimų aplanką yra sudėtinga.
Vis dėlto, minėtą aplanką atsidaryti yra labai paprasta. Šiame straipsnyje paaiškinsime, kaip surasti „Hidden Messages” aplanką Facebook Messenger programėlėje, todėl nuo šiol galėsite jį patikrinti ir sužinoti, ar negavote svarbių pranešimų nuo žmonių, kurie, pasak Facebook, nėra su jumis susiję.
sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:
Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.
Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.
Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip surasti "Hidden Messages" bei "Filtered Messages" užklausas Facebook paskyroje?"
Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti.