Kaip sutvarkyti „Error NSPOSIXErrorDomain“ klaidą Safari naršyklėje?

Problema: Sveiki, kai bandau patekti į internetinį puslapį ant savo serverio, naudodamas Safari naršyklę, aš gaunu žinutę: „The operation couldn't be completed“ su klaida NSPOSIXErrorDomain:100. Kitos mano turimos naršyklės veikiai kuo puikiausiai, bet Safari neužkrauna norimo puslapio. Kaip galėčiau sutvarkyti šią problemą?

Patvirtintas atsakymas

NSPOSIXErrorDomain klaidos žinutės panaikinimasNSPOSIXErrorDomain klaida gali būti sukelta Intego interneto apsaugos aplikacijų

NSPOSIXErrorDomain yra dažna protokolo klaidos žinutė, kuri pasirodo Safari naršyklėje. Gauti šį pranešimą yra varginantis dalykas, ypač kuomet naršote internete ir klaidos žinutė neleidžia jums patekti į norimus puslapius. Vis dėlto, yra keletas priežasčių, kodel jūs susiduriate su šia problema, ir keletas būdų kaip tai sutvarkyti.

Kaip jau minėjome, NSPOSIXErrorDomain klaida atsiranda Safari naršyklėje ant macOS prietaisų. Dažniausiai, klaidos žinutė yra rodoma tik Safari naršyklėje, kai tuo tarpu kitos naršyklės funkcionuoja kuo puikiausiai. Daugelis vartotojų teigia kad ši problema atsiranda po sistemos atnaujinimo, arba kai apribojamas interneto tiekimas kelioms naršyklėms vienu metu.

Kai ši klaidos žinutė pasirodo, jūs galite matyti žemiau pateiktą arba itin panašų pranešimą:

Safari Can't Open the Page

Safari can't open the page. The error is: „The operation couldn't be completed. Protocol error ” (NSPOSIXErrorDomain:100)

Kaip sutvarkyti NSPOSIXErrorDomain klaidą Safaryje?

NSPOSIXErrorDomain klaida gali atsirasti bet kada, kai bandote pasiekti Internetą savo naršyklėje, bet tam yra kelios skirtingos priežastys. Greičiausiai, pagrindinė problema yra sujungimo bėda, bet gali būti ir kita priežastis, kodėl ši klaidos žinutė atsiranda ant jūsų kompiuterio ekrano.

Taip pat yra galimybė, kad viena iš programos pakuočių ant jūsų prietaiso blokuoja prieigą prie Interneto, arba neleidžia tam tikroms programoms prisijungti prie interneto. Klaidos pranešimas gali būti susijęs ir su antrine apsaugos priemone, kuri yra įrašyta jūsų prietaise. Viena iš Intego Mac aplikacijų (pavyzdžiui, Net Nanny ar VirusBarrier) taip pat gali iššaukti šią problemą.

Būdai NSPOSIXErrorDomain klaidai pašalinti

NSPOSIXErrorDomain klaidos žinutė gali paveikti vieną iš jūsų naršyklių, kelias iš jų, ar net iš viso sustabdyti Interneto tiekimą. Norėdami sutvarkyti šią problemą, ir galėti toliau tinkamai naudotis savo aplikacijomis, jūs turite patikrinti savo antivirusinę arba internetinio saugumo aplikacijas. Turėkite omenyje, kad virusai taip pat gali būti susiję su šia bėda, dėl to pilna kompiuterio patikra su Fortect taip pat yra rekomenduojama. Jeigu patikrinimo procesas neatneša jokios naudingos informacijos, sekite žemiau pateiktomis instrukcijomis. Jūs galbūt turėsite išbandyti visus ar bent kelis metodus, kad pilna ištrintumėte NSPOSIXErrorDomain klaidą.

Metodas nr. 1: Pašalinkite apsaugos programas ir antrinę antivirusinę

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Įvairios trečiašalės aplikacijos gali blokuoti prieigą prie interneto kai kurioms kitoms programoms. Jūs turite pašalinti kompiuterio apsaugos programas ir kitus produktus, kad būtumėte užtikrintas, jog ši klaidos žinutė pakartotinai nepasirodys. Tačiau, susiraskite alternatyvią antivirusinę programą, kad galėtumėte saugiai naršyti internete.

NSPOSIXErrorDomain klaidos sutvarkymas

Kad ištrintumėte anksčiau minėtus produktus, sekite žemiau pateiktomis instrukcijomis:

 1. Atsidarykite Finder ir spauskite Applications, pasirinkite programą, paspauskite dešiniu pelės klavišu ir pasirinkite Move to Trash.
 2. Po to, ištuštinkite Trash skiltį.
 3. Naudokitės ištrynimo aplikacijomis, kurios yra rekomenduojamos pačių platintojų, pašalina programą ir visus, su ja, susijusius failus iš kompiuterio visam laikui.

Po viso šito proceso, perkraukite savo prietaisą, paspausdami ant Apple logo, esančio virušutiniame meniu, ir paspauskite Restart. Po to, pabandykite užkrauti savo naršyklę ir įeiti į puslapį, į kurį turėjote problemų patekti. Kartais, gali pakakti tiesiog pakeisti savo turimą antivirusinę į kita programą, kad daugiau nebematytumėte NSPOSIXErrorDomain klaidos žinutės.

Method 2: Ištrinkite Intego aplikacijas iš Mac kompiuterio

Specifinės aplikacijos, dar žinomos kaip Intego, sukurtos Mac kompiuteriams, gali sukelti problemas, susijusias su NSPOSIXErrorDomain klaida. Dažniausiai, problema atsiranda po tam tikrų sistemos atnaujinimų. Jeigu yra kokių nors Intego aplikacijų, susijusių su vaikų veiklos kontroliavimu ar internetine apsauga, ši klaidos žinutė gali pasirodyti. Net Nanny arba VirusBarrier yra labiausiai, su šia problema susijusios, aplikacijos.

Kad sutvarkytumėte šias problemas, jūs turite pašalinti anksčiau minėtas aplikacijas. Jeigu jūs susidūrėte su NSPOSIXErrorDomain klaida ir turite Intego aplikacijų, irašytų jūsų kompiuteryje, ištrinkite šias programas ir visus susijusius failus iš macOS sistemos.

NSPOSIXErrorDomain klaidos žinutės panaikinimas

 1. Paleiskite Finder;
 2. Spauskite Go meniu juostoje, esančioje lango viršuje;
 3. Spustelėkite ant Go to Folder ir įrašykite žemiau pateiktas eilutes;
 4. Pertikrinkite kiekvieną aplanką, ar nėra jokių failų, susijusių su Intego.

Suraskite šias eilutes:

 • /Library/Extensions
 • /Library/LaunchDaemons
 • /System/Library/Extensions
 • /System/Library/LaunchDaemons

Method 3: Pakeiskite Safari nustatymus

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Jeigu NSPOSIXErrorDomain klaidos problema atsiranda tik tuomet, kada bandote įeiti į tam tikrą domeną, žemiau pateiktas metodas gali itin pagelbėti tokioje situacijoje:

 1. Atidarykite Safari naršyklę ir spauskite Preferences;
 2. Paspauskite Privacy. Poto pasirinkite Details/More data;
 3. Suraskite bėdų keliantį domeną ir išvalykite sausainiukus paspausdami Remove.

NSPOSIXErrorDomain klaidos žinutė

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - IT specialistas

Linas Kiguolis yra kvalifikuotas IT specialistas, mėgstantis dalintis savo žiniomis apie Windows bei Mac operacinių sistemų problemas. Lino įžvalgos neretai padeda kitiems SaugusPC komandos nariams greičiau surasti tinkamus sprendimus puslapio lankytojų problemoms spręsti.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip sutvarkyti „Error NSPOSIXErrorDomain“ klaidą Safari naršyklėje?"