Kaip sutvarkyti Windows 10 Activation Error Code: 0xC004F074?

Problema: Ką tik atnaujinau savo Windows operacinę sistemą, bet aš negaliu jos aktyvuoti. Kai bandau tai padaryti, ekrane pasirodo klaidos žinutė error code 0xC004F074 on Windows 10. Galbūt jūs galėtumėte man padėti išspręsti šią problemą? 

Patvirtintas atsakymas

Klaidos žinutė Error Code 0xC004F074 on Windows 10

Error code 0xC004F074 žinutė parodo, jog Key Management Service (KMS) negalėjo kontaktuoti per sistemos aktyvavimo procedūrą. Taip nutinka, kai vartotojas bando Windows 7 ar Windows 8 operacinę sistemą atnaujinti į Windows 10. Dėl šios priežasties, vartotojai negali tinkamai naudotis savo kompiuteriu ir susiduria su šia žinute:

Windows is unable to reach your company's activation service. Please connect to your corporate network. If you are connected and continue to see the error, contact your system administrator. You can also click on the error detail to find the exact error. Error code: 0xC004F074.

Klaidos žinutė error code 0xC004F074 ir negalimas Windows 10 sistemos aktyvavimas yra gerai žinoma problema, kuri atsirado iškart po to, kai buvo išleista Windows 10 versija 2015 metais. Microsoft kompanija sutvarkė šią problemą, tačiau ji vistiek atsiranda kartu su Cumulative Windows Updates.

Klaidos žinutė Error Code 0xC004F074 on Windows 10

Kompiuterių ekspertai įspėja vartotojus, kad klaidos žinutė 0xC004F074 gali atsirasti ir po to, kai parsisiuntėte Windows operacinės sistemos atnaujinimą iš nelegalaus tinklalapio. Tokie internetiniai puslapiai yra pavojingi, ir gali sugadinti jūsų kompiuterio sistemą negrįžtamai. Dėl šios priežaties, mes rekomenduojame parsisiųsti atnaujinimus tik iš legalių, saugių ir patikimų svetainių.

Taip pat, turėkite omenyje, kad galite patekti ne tik į internetinių nusikaltėlių spąstus, bet ir užkrėsti kompiuterio sistemą kokiu nors pavojingu virusu. Nusikaltėliai internete imituoja legalias ir plačiai žinoma kompanijas, kad galėtų apgauti vartotojus, ir įtikinti įsirašyti netikrus programų atnaujinimus arba programas, skirtas vartotojų veiklai ir asmeninei informacijai sekti.

Tačiau, jeigu jūs parsisiuntėte legalų atnaujinimą ir vistiek susidūrėte su 0xC004F074 Windows 10 KMS error code žinute, paskaitykite žemiau esančias instrukcijas norėdami sužinoti, kaip sutvarkyti iškilusią problemą rankiniu būdu. Turėkite omenyje, kad yra itin svarbu atidžiai sekti instrukcijas, norint išvengti galimų klaidų ir pavojaus.

Būdai sutvarkyti klaidos žinutę error code 0xC004F074 on Windows 10

Nors ir galima pašalinti 0xC004F074 KMS klaidos žinutę rankiniu būdu, mes stipriai rekomenduojame rinktis automatinį šios problemos sprendimo būdą. Šiam reikalui atlikti, jūs galite apačioje rasti profesionalią sistemos optimizavimą priemonę. Kai ją irašysite, programa patikrins visą jūsų kompiuterio sistemą ir padės išspręsti iškilusią problemą.

Taip pat, jūs galite pabandyti aktyvuoti Windows 10 operacinę sistemą naudodamiesi mobiliuoju telefonu ir sekdami žemiau pateiktas instrukcijas. Prie viso to, yra dar viena galimybė atsikratyti 0xC004F074 klaidos žinutės. Ką jūs turite padaryti yra perskenuoti visą operacinę sistemą su System File Checker priemone.

1 būdas. Pakeiskite slaptažodį naudodamiesi aktyvavimo vedliu

Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect programos versiją.

Win Key + R ant Windows

 1. Spauskite Win mygtuką + R, įrašykite slui 4 ir spauskite Enter
 2. Poto, spauskite Win mygtuką + S, kad atidarytumėte Settings.Spauskite ant Update&Security
 3. Pažymėkite Update & security ir spauskite Activation.
 4. Jeigu jūsų kompiuteris nėra aktyvuotas, jūs sulauksite pasiūlymo: Activate by phone.
 5. Po visko, paleiskite Product Activation Wizard.
 6. Atidarykite meniu ir pasirinkite Settings skiltį.
 7. Po to eikite į Change PC Settings ir spauskite Activate Windows.Pabandykite aktyvuoti WIndows 10 internetu arba telefonu
 8. Pasirinkite vieną iš galimų variantų, pavyzdžiui, Activate, Activate by phone or Contact customer support for help.
 9. Sekite instrukcijomis ekrane ir aktyvuokite Windows operacinę sistemą naudodamiesi mobiliuoju telefonu.

2 būdas. Pasinaudokite System File Checker norėdami sutvarkyti bėdą

 1. Spauskite ant Win mygtuko + X ir pasirinkite Command Prompt (Admin).Perskenuokite sistemą su Command Prompt
 2. Įrašykite sfc/scannow ir spauskite Enter, kad paleistumėte System File Checker.
 3. Procesas gali užtrukti, todėl būkite kantrūs ir palaukite, kol jis bus baigtas.
 4. Po to, perkraukite kompiuterį ir pabandykite aktyvuoti Windows 10 internetu. Jeigu šis veiksmas nepasiteisins, sekite žingsnius, aprašytus pirmame metode ir aktyvuokite sistemą naudodamiesi telefonu.

Jeigu anskčiau paminėti būdai neveikia, mūsų paskutinė rekomendacija būtų susisiekti su Microsoft Support centru ir detaliai paaiškinti iškilusią problemą. Jeigu, vis dėlto, atradote būdą sutaisyti Windows activation error 0xC004F074 ir sėkmingai aktyvavote Windows 10 operacinę sistemą, nepamirškite įsirašyti patikimą sistemos optimizavimo priemonę, kad užtikrintumėte spartų savo kompiuterio darbą. Mūsų rekomendacija būtų naudoti Fortect.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant Fortect, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Jake Doe
Jake Doe - Kompiuterinių technologijų žinovas

Jake Doe yra SaugusPC tinklalapio naujienų redaktorius. Nuo pat pažinties pradžios su Ugniumi Kiguoliu 2003-iaisiais, jie kartu jau spėjo pristatyti ne vieną internetinį projektą, skirtą kibernetinio saugumo, virusų ir kitų kompiuterinių problemų sprendimui.  Jake'o idėja sukurti tinklalapį, kurio turinį formuoj...

Susisiekite su Jake Doe
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip sutvarkyti Windows 10 Activation Error Code: 0xC004F074?"