Kaip užbaigti ties 99% užstrigusį Windows 10 atnaujinimą?

Klausimas

Problema: Kaip užbaigti ties 99% užstrigusį Windows 10 atnaujinimą?

Gal kas nors galėtų man pasakyti, kodėl negaliu Windows 7 sistemos atnaujinti į Windows 10? Įsirašiau Windows atnaujinimo paketą ir paleidau jį. Paleidimo programa, panašu, taip pat buvo sėkmingai įdiegta ir veikė, tačiau vos tik atnaujinimo procesas pasiekė 99%, procesas užstrigo. Valandų valandas laukiau, kol procesas bus baigtas, tačiau nieko. Kai trūko kantrybė, perkroviau kompiuterį, tačiau tai nepadėjo. Gal kas nors susidūrėte su šia problema ir žinote, ką tokiu atveju reikėtų daryti?

Patvirtintas atsakymas

Deja, bet internete apstu tokių klausimų, todėl akivaizdu, kad Windows 10 atnaujinimas, užstrigęs ties 99%, yra labai dažna problema. Kaip jūs ir įvardinote, atnaujinimo procesas vyksta sklandžiai, tačiau ne iki galo. Pasiekus 99% ribą, atnaujinimas užstringa ir niekas nevyksta labai ilgą laiką. Dažniausiai, tokios atnaujinimų problemos informuoja apie sistemos klaidas, tačiau ne šiuo atveju. Procesas be jokių paaiškinimų paprasčiausiai užstringa.

Panašu, kad Windows 8 ir 8.1 vartotojai gali būti ramūs, nes ties 99% užstrigęs Windows 10 atnaujinimas pasitaiko tik Windows 7 sistemose. Galima pateikti daug hipotezių, kodėl Windows 10 atnaujinimas užstringa ties 99%, tačiau toliau išvardintos priežastys yra labiausiai tikėtinos:

 • Nepakankamas techninės įrangos galingumas;
 • Windows atnaujinimų nesuderinamumas;
 • Paruošti, tačiau neįdiegti Windows 7 atnaujinimai;

Svarbiausia yra tai, kad ši problema yra išsprendžiama. Šiame straipsnyje pateiksime keturis būdus, kurie daugumai žmonių padėjo sėkmingai atnaujinti sistemą. Taigi, norint pataisyti užstrigusį Windows 10 atnaujinimo procesą (99%), atidžiai perskaitykite likusį straipsnį ir sekite nurodytomis instrukcijomis.

Kaip užbaigti ties 99% užstrigusį Windows 10 atnaujinimą?

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Sustabdykite Windows Update paslaugą

Jeigu Windows 10 atnaujinimo užstrigimą ties 99% įtakoja pats atnaujinimas, tuomet Windows Update Service funkcijos sustabdymas gali būti puiki išeitis. Šis procesas veikia antrame sistemos plane, todėl jis gali sukelti konfliktą tiek atnaujinimo procesui prasidėjus, tiek baigiantis. Apačioje paaiškinsime, ką reikia daryti norint šį procesą sustabdyti:

 1. Spustelėkite Windows +R tam, kad atidarytumėte RUN.
 2. Įveskite Services.msc į Run langelį ir spustelėkite Enter.
 3. Dabar turėtumėte matyti Windows Services. Šiame lange spustelėkite Start arba suraskite Services.msc.
 4. Procesų sąraše suraskite ir du kartus paspauskite ant Windows Update.
 5. Atlikdami minėtus veiksmus atidarysite Windows Update Service savybes. Čia jums reikia spustelėti Stop ir pakeisti Startup type į Manual.
 6. Spustelėkite Apply, uždarykite langą ir palaukite kol Windows 10 sistemos atnaujinimas bus pritaikytas.

Įrašykite trūkstamus Windows atnaujinimus

Jeigu pirmasis būdas nepadėjo pataisyti ties 99% užstrigusio Windows 10 atnaujinimo, tuomet pabandykite atsisiųsti visus esamos Windows sistemos atnaujinimus. Gali būti, kad anksčiau neatnaujinote Windows 7 sistemos, todėl jums neleidžiama įdiegti Windows 10. Taigi, įsitikinkite, kad jūsų kompiuteryje yra visi naujausi sistemos atnaujinimai. Laimei, tai padaryti labai paprasta.

 • Spustelėkite Start Menu ir atsidarykite Settings.
 • Suraskite Windows Updates ir spustelėkite Check for Updates.
 • Palaukite kol sistema baigs paiešką ir jeigu nors vienas prieinamas sistemos atnaujinimas bus rastas, atisiųskite ir įsirašykite jį.

Pabandykite naudoti Windows Media Creation Tool

Jeigu Windows 10 atnaujinimui nenaudojate Windows Media Creation Tool, turėtumėte pabandyti. Windows Upgrade Assistant gali, kurį jūs greičiausiai naudojate, gali būti priežastis, kodėl Windows 10 atnaujinimas užstrigo ties 99%.

Būkite kantrūs ir palaukite, kol Windows 10 atnaujinimas bus baigtas

Jeigu nei vienas iš aukščiau išvardintų metodų nepadėjo sutaisyti užstrigusio Windows 10 atnaujinimo, tuomet belieka laukti. Būkite kantrūs ir palikite savo kompiuterį ramybėje ir galbūt atsitiks stebuklas. Keletas žmonių rašė, kad Windows 10 atnaujinimui įdiegti prireikė poros dienų, todėl panašu, kad kantrybės tikrai prireiks.

Pastaba: kai pašalinsite nesklandumus, susijusius su ties 99% užstrigusiu Windows 10 atnaujinimu, rekomenduojame atsisiųsti Reimage programą. Ji skirta tam, kad prižiūrėtų sistemos registrus, juos tvarkytų, apsaugotų nuo virusų ir potencialiai nepageidaujamų programų, pašalintų besikartojančius failus, ir atliktų kitas užduotis, užtikrinančias sklandų kompiuterio darbą.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - PC ir Mac kompiuterių ekspertė

Olivija Moreli - jauna, tačiau įžvalgi IT ekspertė, šiuo metu universitete siekianti programų sistemų bakalauro laipsnio. Ją labiausiai domina kibernetinio saugumo tema, tačiau gilių žinių apie kompiuterių tinklus, programinę bei techninę kompiuterio įrangą dėka Olivija ras būdą pašalinti bet kokią PC arba Mac kompiut...

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip užbaigti ties 99% užstrigusį Windows 10 atnaujinimą?"