Kaip užblokuoti suklastotą "Microsoft account unusual sign-in activity” pranešimą?

Klausimas

Problema: Kaip užblokuoti suklastotą "Microsoft account unusual sign-in activity” pranešimą?

Sveiki. Esu šiek tiek sutrikusi, nes nesu tikra ar Microsoft įspėjimas, kurį visai neseniai gavau Outlook paskyroje, yra tikras ar suklastotas. Pranešime rašoma – “Unusual sign-in Activity”. Nors Microsoft kompanija ir yra įvardijama kaip siuntėjas, URL adresas man atrodo įtartinas. Be to, siuntėjo buvimo vieta yra Namibija. Taip pat reikėtų paminėti ir tai, kad pranešime esu įspėta, kad mano asmeninia duomenys ir Outlook paskyra bus laikinai užblokuoti, todėl negalėsiu nei siųsti, nei gauti pranešimų, tačiau iki šiol aš juos ir gaunu ir siunčiu. Mano kolegos patvirtino, kad gavo visus mano išsiųstus elektroninius laiškus. Gal galėtumėte patikrinti, ar minėtas pranešimas tikrai yra patikimas?

Patvirtintas atsakymas

Taip, Microsoft iš tiesių siunčia oficialius „Microsoft account unusual sign-in activity” pranešimus reikalui esant. Kai serveryje užfiksuojama neįprasta veikla, susijusi su Outlook paskyra, sistema automatiškai sugeneruoja elektroninį laišką ir išsiunčia jį į vartotojo paskyra tam, kad įspėtų apie galimą riziką. Vis dėlto, prieš keletą metų internetiniai sukčiai sukūrė pranešimą, kurio tikslas – duomenų vagystė (angl. phishing scam). Šis pranešimas – tai oficialaus Microsoft pranešimo, siunčiamo į vartotojų paskyras, kopija, kuriuo siekiama apgaulės būdu išvilioti Outlook paskyrų vartotojų prisijungimo vardus ir slaptažodžius. Sukčių pranešime teigiama:

From: Outlook Administrator [email protected]
Date: March 11, 2017 at 8:46:48 AM EDT
Subject: Microsoft account unusual sign-in activity
Unusual Activity Detected
We detected something unusual about a recent activity to the Microsoft account. To help keep you safe, we required an extra security challenge. You will need to verify your Microsoft email account below to confirm that the recent activity was yours and to regain access and enjoy our unlimited service.
Verify Now
What happened?
Using a shared computer to access your account.
Logging in your microsoft account from blacklisted IP.
Not logging off your account after usage.
Thanks for using your Microsoft account to bring the people who matter most together in one place. You can change your connection settings anytime and find more ways to connect at businnesmn.com/content/themes/ fourteen/genericons/font/dirrect.php.
See you online,
The Microsoft team

Suklastotas „Microsoft account unusual sign-in activity” pranešimas plinta tarp Microsoft, MSN, Hotmail, Live ir Outlook varotojų jau nuo 2014 metų. Šių žinučių skaičius labai sumažėjo po to, kai kompiuterių saugumo ekspertai jas aptiko ir paviešino, tačiau 2016 metų pabaigoje „Microsoft account unusual sign-in activity” phishing scam virusas įgavo naują pagreitį ir pradėjo iš naujo apgaudinėti elektroninio pašto vartotojus. Pasak specialistų, vienintelis skirtumas tarp tikrosios žinutės, kurią generuoja Microsoft elektroninio pašto paskyras prižiūrinti komanda, ir internetinių sukčių platinamo suklastoto pranešimo yra žalias skydas, kuris turėtų būti pavaizduotis šalia siuntėjo vardo. Be to, nuoroda, kuri yra pateikiama suklastotame pranešime, kelia įtarimų, nes dažniausiai ji būna visiškai nesusijusi su Microsoft, pavyzdžiui, businnesmn.com. Jeigu įtariate, kad sukčiai nusitaikė į jūsų elektroninio pašto paskyrą, nes gavote “Microsoft account unusual sign-in activity” klastotę, NEspauskite ant joje pateikiamų nuorodų, nes galite būti nukreitpi į nesaugias svetaines, prarasti prisijungimo duomenis ar net užkrėsti kompiuterį virusu.

Kaip užblokuoti suklastotą “Microsoft account unusual sign-in activity” pranešimą Outlook paskyroje?

Optimizuokite dabar! Optimizuokite dabar!
Norėdami atkurti maksimalų savo kompiuterio našumą, įsigykite licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Jeigu pastebėjote padidėjusį įtarimą keliančių pranešimų, įskaitant ir “Microsoft account unusual sign-in activity” phishing scam, skaičių, nedelsiant įsirašykite profesionalią antivirusinę programą arba atnaujinkite tą, kuri jau yra įdiegta į jūsų kompiuterio sistemą. Anitivirusinės programos, deja, negali užblokuoti nei spamo nei pavojingų elektroninų laiškų, tačiau patikima antivirusinė, tokia kaip Reimage, užbokuos pavojingas svetaines ir neleis aktyvuoti kenkmingų programų.

Po to, turėtumėte nedelsiant pasikeisti savo paskyros slaptažodį ir pridėti siuntėją, kuris generuoja „phishing scam“ žinutes, į blokuojamų siuntėjų sąrašą. Apačioje rasite instrukcijas, kuriose paaiškinome kaip užblokuoti “Microsoft account unusual sign-in activity” siuntėją Outlook paskyroje:

  • Kai pasikeisite Outlook paskyros slaptažodį password, prisijunkite prie savo paskyros.
  • Spustelėkite krumpliaračio piktogramą (angl. gear icon), kurią rasite dešiniame Outlook pradinio puslapio kampe, pačiame viršuje.
  • Spustelėkite More mail settings ir suraskite Preventing junk mail parinktį.
  • Paspauskite Safe and blocked senders.
  • Pasirinkitet Blocked senders ir įveskite elektroninio pašto adresą, kurį norite užblokuoti.
  • Spustelėkite Add to list.

Jeigu šios instrukcijos nepadėjo pašalinti “Microsoft account unusual sign-in activity” scam viruso, patartina susisiekti su Microsoft paskyras kuruojančia komanda ir paprašyti pagalbos.

Optimizuok sistemą ir padidink jos efektyvumą

Optimizuokite kompiuterį dabar! Jei nenorite analizuoti savo kompiuterio savarankiškai ir vargti bandant surasti jo sulėtėjimo priežastis, galite pasitelkti žemiau pateiktas kompiuterio optimizavimo programas. sauguspc.lt komanda išbandė kiekvieną jų ir įsitikino, jog jos iš tiesų pagerina kompiuterio darbą. Pasirinkite vieną iš siūlomų programų ir optimizuokite sistemą vos vienu pelės paspaudimu:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
kompiuterio optimizavimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
kompiuterio optimizavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Problema išliko?
Jei nesate patenkinti Fortect programa ir manote, jog jai nepavyko pagerinti kompiuterio efektyvumo, susisiekite su mumis! Maloniai prašome pateikti visas detales, susijusias su iškilusia problema.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie kompiuterių apsaugą

Alisa Woods yra saugumo ekspertė, kuri tyrinėja ir analizuoja įvairius kibernetinius pavojus. Tinklalapyje ji dalinasi savo sukauptomis žiniomis ir siekia padėti vartotojams apsaugoti kompiuterius nuo pavojingų programų.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip užblokuoti suklastotą "Microsoft account unusual sign-in activity” pranešimą?"