Kokia programa gali pagreitinti kompiuterį?

Problema: Man reikia jūsų patarimo. Ar yra kokia nemokama programa, kuri pagreitintų mano kompiuterį?

Patvirtintas atsakymas

Atsakymas į šį klausimą, be abejo, yra taip. Internete yra dešimtys nemokamų programų, kurios buvo sukurtos tam, kad optimizuoti kompiuterio sistemą ir užtikrintų sklandų jo darbą. Deja, bet dažniausiai nėra lengva apsispręsti, kokią programą atsisiųsti, nes dauguma jų aprašomos labai panašiai. Prieš įvardindami programas, kurias dažniausiai rekomenduoja kompiuterių specialistai, norėtume aptarti, kokie veiksniai labiausiai įtakoja kompiuterio spartumą.

Tiesą sakant, kompiuterio veikia taip, kaip jūs jį prižiūrite. Kitaip tariant, jeigu nuolat jį išvalote, pasirūpinate programinės įrangos atnaujinimu, nekaupiate nereikalingų duomenų, išvalote registrų įrašus, šiukšles ir t.t., esame įsitikinę, kad tuomet jis veiks veiks visu pajėgumu tol, kol pasens. Vis dėlto, nėra taip lengva tinkamai optimizuoti sistemą, nes joje apstu užslėptų failų, registrų ir kitų ypatumų, apie kuriuos ne informacinių technologijų specialistai vargu ar išmano. Dėl šios priežasties ekspertai ir rekomenduoja naudoti profesionalią kompiuterio optimizavimo programą.

Jeigu siekiate pagreitinti savo kompiuterio darbą ir norite tai padaryti patys, tuomet šiame straipsnyje galite rasti naudingų patarimų. Kadangi konkrečiai jūs klausiate apie programą, kuri galėtų jums padėti, įvardinsime tris programas, kurios šiuo metu yra laikomos vienomis geriausių.

Kokias programas galima naudoti, norit pagreitinti savo kompiuterį?

Reimage

Esame įsitikinę, kad jau esate susidūrę su šia programa, kadangi šiomis dienomis ji yra itin populiari. Milijonai žmonių visame pasaulyje jau ją atsisiuntė ir sėkmingai naudoja. Nors ji yra labiausiai orientuota į Windows operacinės sistemos optimizavimą,Mac ir Android sistemų versijos jau taip pat buvo sukurtos ir gali būti atsisiųstos nemokamai.

Ši programa užtikrina Windows sistemos stabilumą, nes ji nuolat atnaujina operacinę sistemą (OS), automatiškai atnaujina ir atkuria techninę įrangą, pataiso pažeistus failus, tikrina ir sutvarko registrų įrašus, ir pan. Negana to, Reimage bendradarbiauja su Avira, kuri yra efektyvi antivirusinė programa. Tai reiškia, kad įsirašydami Fortect nušausite du zuikius vienu šūviu, t.y. ne tik optimizuosite kompiuterio sistemą, bet taip pat ir apsaugosite jį nuo virusų/kenkėjišku programų. Jeigu norite apie šią programą sužinoti daugiau, perskaitykite šį straipsnį. Jeigu jums pakako mūsų pateiktos informacijos, nieko nelaukę paspauskite šią nuorodą: Fortect.

SpeedyPC Pro

SpeedyPC Pro taip pat būtų geras pasirinkimas norint pagreitinti kompiuterį. Ši programinė įranga atlieka daugybę funkcijų, kurios užtikrina, kad kompiuteryje neatsiras klaidų. Vos tik įdiegta, ši programa šalina pasenusius registrų įrašus, tikrina, ar sistemoje nėra kenksmingų programų, registrų klaidų, neutralizuoja esamas klaidas, tvarko privačius failus, prižiūri paleisties programas, optimizuoja kompiuterio atmintį, pašalina potencialiai nepageidaujamus priedus, ir t.t. Visos minėtos funkcijos, atliekamos vienu metu, tikrai gali pagreitinti kompiuterio darbą. Jeigu norite sužinoti daugiau, perskaitykite šį straipsnį, o atsisiųsti programą galite čia: SpeedyPC Pro.

RegCure Pro

RegCure Pro- tai dar viena kompiuterio optimizavimo priemonė, kurią rekomenduoja daug žmonių. Ją labai lengva naudoti, o be to ji labai greitai tikrina kompiuterį ir yra daugiafunkcė. Pasak jos kūrėjų, ši programa atlieka penkias pagrindines funkcijas, kurios žymiai pagreitina kompiuterio darbą ir pagerina sistemos našumą:

  1. Sustabdo nereikalingus procesus
  2. Pašalina kenksmingas programas
  3. Patobulina paleisties programas/jų sąrašą
  4. Defragmentuoja sistemos atmintį
  5. Išvalo sistemą

Visos trys aukščiau išvardintos programos yra puikios priemonės, padedančios optimizuoti sistemą ir pagreitinti kompiuterį. Nors visos jos siūlo nusipirkti pilną/licencijuotą programos versiją, jūs taip pat galite atsiųsti nemokamą jų versiją. Vis dėlto, reikėtų nepamiršti, kad atsisiuntus nemokamą versiją, tam tikros funkcijos gali būti užrakintos, todėl norint pilnai optimizuoti kompiuterio sistemą, rekomenduojame atsisiųsti pilną vienos iš šių programų versiją: Fortect, SpeedyPC Pro or RegCure Pro.

Optimizuok sistemą ir padidink jos efektyvumą

Optimizuokite kompiuterį dabar! Jei nenorite analizuoti savo kompiuterio savarankiškai ir vargti bandant surasti jo sulėtėjimo priežastis, galite pasitelkti žemiau pateiktas kompiuterio optimizavimo programas. sauguspc.lt komanda išbandė kiekvieną jų ir įsitikino, jog jos iš tiesų pagerina kompiuterio darbą. Pasirinkite vieną iš siūlomų programų ir optimizuokite sistemą vos vienu pelės paspaudimu:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
kompiuterio optimizavimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
kompiuterio optimizavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Problema išliko?
Jei nesate patenkinti FortectMac Washing Machine X9 programa ir manote, jog jai nepavyko pagerinti kompiuterio efektyvumo, susisiekite su mumis! Maloniai prašome pateikti visas detales, susijusias su iškilusia problema.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Julie Splinters - Kompiuterių optimizavimo specialistė

Kompiuterių optimizavimas - tai Julijos Splinters sritis. Ar tai būtų lėtai veikiantis išmanusis telefonas, ar Windows, Mac arba Linux operacinę sistemą palaikantis kompiuteris, ji vos per kelias minutes suras problemą bei tinkamą jos šalinimo būdą.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kokia programa gali pagreitinti kompiuterį?"