Nepavyksta įdiegti KB5019959 „Windows“ sistemoje. Kaip tai ištaisyti?

Klausimas

Problema: Nepavyksta įdiegti KB5019959 „Windows“ sistemoje. Kaip tai ištaisyti?

Sveiki, pamėginau paleisti „Windows“ naujinimą KB5019959, tačiau man nepavyko. Vietoj sėkmingo atnaujinimo gavau klaidą, kurioje teigiama, kad procesas nepavyko. Gal galite patarti, kaip išspręsti šią problemą?

Patvirtintas atsakymas

Kai 2015 metais buvo pristatyta „Windows 10“ operacinė sistema, ji buvo atnaujinta iki aptarnavimo lygio, todėl „Microsoft“ įsipareigojo teikti vartotojams naujinimus iš anksto nustatytu dažnumu. Tad vartotojai turėtų reguliariai sulaukti naujų funkcijų, saugumo pažeidžiamumo pataisų, esamų funkcijų patobulinimų ir klaidų ištaisymų.

KB5019959 (kartu su KB5019966) buvo išleistas 2022 metų lapkričio 8 dieną, kaip įprasto Pataisų antradienio (ang. Patch Tuesday) dalis. Jie susideda iš kaupiamųjų naujinimų OS versijoms 19042.2251, 19043.2251, 19044.2251 ir 19045.2251 ir buvo sukurti „Windows 10“ versijoms 22H2, 21H2, 21H1 ir 20H2.

KB5019959 yra dar vienas svarbus „Microsoft“ naujinimas, skirtas daugybei saugos spragų, dvidešimt klaidų ir kitų našumo problemų pašalinti. Tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl vartotojai nori jį įdiegti, nors įdiegimo procesas ne visada sklandus, nes kai kurie vartotojai pranešė, kad taip ir nepavyko įdiegti šio atnaujinimo.

„Windows“ naujinimo klaidos ir ir nepavykę naujinimų įdiegimai yra gana dažna problema, prie kurios daugelis jau yra įpratę. Kita vertus, kai kurie vartotojai retai susiduria su atnaujinimo problemomis. Anksčiau jau aptarėme KB5018410, KB5017389, KB5017308 ir daugelį kitų diegimo gedimų. Nors naujinimai skiriasi, priežastys, kodėl nepavyksta jų įdiegti, daugiau ar mažiau yra panašios. Tiesa, kartais pasitaiko, jog problema kyla dėl paties naujinimo.

Nepavyksta įdiegti KB5019959 „Windows“ sistemoje. Kaip tai ištaisyti?

Jei kyla problemų diegiant KB5019959, jums gali padėti žemiau pateikti sprendimai. Be to, kad išspręstumėte problemą, rekomenduojame nuskaityti sistemą naudojant galingą taisymo įrankį FortectMac Washing Machine X9, kuris gali rasti ir automatiškai pataisyti pažeistus sistemos komponentus – taip pat išspręsti BSOD, DLL klaidas ir kitas įprastas sistemos problemas.

1 būdas. Sutaisykite pažeistus sistemos failus

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Sistemos failų sugadinimas yra viena iš dažniausiai pasitaikančių „Windows“ naujinimo nesėkmių priežasčių, todėl rekomenduojame pirmiausia pabandyti išspręsti šias problemas, jei jos egzistuoja. Norėdami patikrinti kompiuterio sistemos failų vientisumą, turėtumėte paleisti kai kurias komandas naudodami Command Prompt:

 • „Windows“ paieškoje įveskite cmd,
 • dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Command Prompt ir pasirinkite Run as administrator,
 • kai pasirodys User Account Control, tiesiog paspauskite Yes,
 • naudokite šias komandų eilutes, po kiekvienos paspausdami Enter:
  sfc /scannow
  DISM /Online /Cleanup-Image /CheckHealth
  DISM /Online /Cleanup-Image /ScanHealth
  DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth
 • iš naujo paleiskite kompiuterį.

Paleiskite SFC ir DISM

2 būdas. Išjunkite arba pašalinkite saugos programą

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Daugelis vartotojų, susidūrusių su sunkumais diegiant „Windows“ naujinimus, padarė išvadą, kad trečiosios šalies saugos programos buvimas sistemoje trukdė sėkmingai atlikti šią procedūrą. Pernelyg agresyvi antivirusinė programa kartais gali pažeisti ryšius su „Microsoft“ serveriais ir sustabdyti naujinimų taikymą.

Be to, saugos programa atlieka daugybę jūsų kompiuterio sistemos pakeitimų, kurie taip pat gali sukelti problemų. Dėl šios priežasties rekomenduojame laikinai pašalinti arba išjungti saugos programą ir vėl pabandyti atsisiųsti naujinimą.

3 būdas. Trikčių šalinimas

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Jei dar nepaleidote integruoto „Windows Update“ trikčių šalinimo įrankio, turėtumėte tai padaryti atlikdami šiuos žingsnius:

 • „Windows“ paieškoje įveskite Troubleshoot ir paspauskite Enter,
 • pasirinkite Additional troubleshooters,
 • sąraše raskite Windows Update,
 • spustelėkite jį ir pasirinkite Run the troubleshooter,
 • kai trikčių šalinimo įrankis baigs nuskaityti sistemą, pritaikykite siūlomus pataisymus spustelėdami Apply ir iš naujo paleiskite įrenginį.

Naudokite Windows Update trikčių šalinimo įrankį

4 būdas. Patikrinkite susijusias paslaugas

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Kad naujinimo procesas vyktų sklandžiai, BITS (ang. Background Intelligent Transfer Service) ir „Windows Update“ paslaugos turi būti aktyvios. Jei šios paslaugos neveikia, gali pagelbėti jų paleidimas iš naujo.

 • „Windows“ paieškoje įveskite Services ir paspauskite Enter,
 • raskite Background Intelligent Transfer Service (BITS),
 • jei paslauga jau veikia, spustelėkite ją dešiniuoju pelės mygtuku ir pasirinkite Restart,
 • jei paslauga neveikia, dukart ją spustelėkite iš išskleidžiamajame meniu pasirinkite Automatic ties Startup type,
 • spustelėkite Start, Apply ir OK,
 • raskitee Windows Update Service ir pakartokite aukščiau aprašytą procesą.

Patikrinkite paslaugas

5 būdas. Įdiekite naujinimą rankiniu būdu

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 • eikite į „Microsoft Update“ katalogą,
 • čia įveskite KB5019959 numerį ir spustelėkite Search arba paspauskite Enter,
 • Pasirinkite versiją, suderinamą su jūsų kompiuterio operacine sistema (ignoruokite serverio naujinimus) ir spustelėkite Download,
 • Tęskite vadovaudamiesi ekrane pateikiamomis instrukcijomis ir baigę paleiskite sistemą iš naujo.

Atsisiųskite rankiniu būdu

6 būdas. Naudokite „Media Creation“ įrankį

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Jei aukščiau pateikti metodai nepadėjo, rekomenduojame naudoti „Media Creation“ įrankį. Atjunkite visus nereikalingus išorinius įrenginius, pvz., spausdintuvus, ir atsargumo sumetimais pasidarykite asmeninių failų kopijas. Be to, pašalinkite visas trečiųjų šalių saugos programas, kurios gali trukdyti procesui.

 • Apsilankykite oficialioje „Microsoft“ svetainėje ir atsisiųskite „Windows 10“ idiegimo laikmeną,
 • dukart spustelėkite diegimo programą ir pasirinkite Yes, kai iššoks UAC,
 • sutikite su sąlygomis ir spustelėkite Next,
 • pasirinkite Upgrade this PC now ir paspauskite Next,
 • palaukite, kol „Windows“ atsisiųs visus reikiamus failus,
 • iš naujo paleiskite kompiuterį, kai baigsite procesą.

Naudokite „Media Creation“ įrankį

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga kompiuterių ekspertė

Gabrielė E. Hall turi didelę kompiuterio problemų identifikavimo patirtį - informacinių technologijų srityje ji dirba jau daugybę metų.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Nepavyksta įdiegti KB5019959 „Windows“ sistemoje. Kaip tai ištaisyti?"