Kaip pašalinti GLBA.tmp klaidą?

parašė Ugnius Kiguolis - -

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti GLBA.tmp klaidą?

Neseniai mano ekrane pasirodė pranešimas apie GLBA.tmp failo gedimą. Po to, prasidėjo įvairios problemos su tam tikrų programų atidarymu. Įdomu, ar šios problemos yra susijusios ir gal galite padėti man su jomis susidoroti?

Patvirtintas atsakymas

Mes visada raginame žmones spręsti problemas, susijusias su sistemos failais nedelsiant, nes tokios klaidos gali rodyti rimtas su kompiuteriu susijusias problemas. Šiuo konkrečiu atveju, jūs jau įvardinote vieną iš problemų, kurią failų klaidos gali sukelti – tai programų nereagavimas. Tiesą sakant, GLBA.tmp yra vienas iš šimtų Windows sistemos failų, kurie yra atsakingi už programų paleidimą ir vykdymą. Vis dėlto, tai gali gana greitai pasikeisti jeigu GLBA.tmp yra sugadinamas ir nebegali sklandžiai veikti. Windows sistemos ekspertai išskyrė pagrindines priežastis, kodėl gali atsirasti GLBA.tmp klaida:

  • Problemos su Windows registrais;
  • Viruso infekcija;
  • Netyčinis GLBA.tmp failo pašalinimas;
  • Sugadintas GLBA.tmp failas;
  • Tam tikrų programų susipriešinimas;
  • Programinės įrangos bei operacinės sistemos nesuderinamumas;
  • RAM trūkumas;
  • Vietos diske trūkumas;
  • Netinkamų failų buvimas sistemoje.

Taigi, jeigu nors viena iš minėtų problemų iškylą, bandant paleisti tam tikras prpgramas, jūs galite pradėti gauti tokius klaidos pranešimus:

“Windows cannot find C:\Windows\GLBA.tmp make sure you typed the name correctly and try again.”
“Application failed to initialize properly or specified module could not be found.”
“GLBA.tmp has generated errors and will be closed by Windows.”
“GLBA.tmp failed to initialize.””GLBA.tmp is missing.”
“explorer.exe class not registered.”
“Windows host process (winword) has stopped working.”

Jeigu gavote nors vieną iš minėtų klaidos pranešimų, turėtumėte imtis atitinkamų veiksmų ir nedelsiant pašalinti GLBA.tmp klaidą. Priešingu atveju, jūsų kompiuteris gali sulėtėti, nuolat užstrigti, mėlynas mirties ekranas (angl. Blue Screen of Death) gali nuolat pasirodyti jūsų kompiuterio ekrane, gali kilti įvairios problemos su Windows registrais, programine įranga ir t.t. Taigi, pristatysime jums sprendimo būdus, padėsiančius pašalinti GLBA.tmp klaidą.

Kaip pašalinti GLBA.tmp klaidą?

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Reimage Reimage programos versiją.

Yra keletas žingsnių, kuriuos turėtumėte atlikti norint pašalinti GLBA.tmp klaidą kartą ir visiems laikams.

1. Patikrinkite kompiuterį su antivirusine programas

Kaip jau minėjome, viena iš dažniausiai pasitaikančių GLBA.tmp klaidos priežasčių yra kompiuterinio viruso (malware, Trojan, adware, browser hijacker, ransomware, t.t.) infekcija. Taigi, sistemos patikrinimas naudojant patikimą antivirusinę programą padės pašaklinti visas įtartinas ir pavojingas programas iš kompiuterio sistemos.

2. Panaudokite svarbių failų atsargines kopijas

Atsarginės failų kopijos padės jums atsikratyti potencialių ir labai rimtų kompiuterių virusų, tokiu būdu užtikrinant saugų kompiuterio veikimą.

3. Suraskite GLBA.tmp failą

Numatyta GLBA.tmp failo buvimo vieta yra: C:\Windows”\GLBA.tmp”, “C:\Program Files\GLBA.tmp” ir “C:\Program Files\Common Files\GLBA.tmp” aplankai. Jeigu šis failas vis dar yra ten, pašalinkite ar bent jau jį išjunkite. Po to, parsisiųskite naują failą iš patikimo šalitinio ir patalpinkite jį į pašalinto failo vietą.

4. Atnaujinkite operacinę sistemą bei techninę įrangą

Tai gali padėti tuo atveju jeigu jūsų operacinė sistema ir techninė įranga nesusiderina. Atnaujinimus galite rasti oficialioje Microsoft svetainėje.
Jeigu įtariate, kad tam tikros programos sukelia GLBA.tmp failo gedimus, nes tik bandant jas atidaryti pasirodo klaidos pranešimas, iš naujo įdiekite minėtas programas. Deje, bet operacinės sistemos ir techninės įrangos atnaujinimas reikalauja gilesnių žinių apie kompiuterius, todėl darydami tai patys rizikuojate sukelti dar didesnes problemas.

Paskutinis, tačiau ne prasčiausias sprendimo būdas GLBA.tmp klaidos pašalinimui – tai papildomos programinės įrangos naudojimas. Šiuo konkrečiu atveju rekomenduojame naudoti RegCure Pro programą, kuri yra nemokama. Be to, ji puikiai pasirodė atliekant Windows sistemos optimizavimą.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant Reimage, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Reimage - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Reimage - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Privati ​​interneto prieiga yra VPN programa, užtikrinanti jūsų anaonimiškumą ir galinti užkirsti kelią jūsų interneto paslaugų teikėjui (ISP), vyriausybei ir trečiosioms šalims sekti jūsų veiklą internete. Ši programinė įranga suteikia prieigą prie srautinių duomenų perdavimo (angl. torrenting) bei vaizdo transliavimo (angl. streaming) serverių, užtikrinant  optimalų duomenų perdavimo greitį bei nesulėtinant sistemos darbo. Be to, ši programa leidžia apeiti geografinius apribojimos ir suteikia prieigą prie tokių paslaugų kaip „Netflix“, BBC, „Disney +“ ir kitas populiarias transliacijos paslaugas, nepriklausomai nuo to, kur esate.

VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėsė platformose ir informacinėse svetainėse. Juos naudoti gali ir jūsų interneto paslaugų teikėjas (ISP) bei vyriausybė. Net jeigu jūsų naršyklės nustatymai yra paremti saugumo nuostatomis, trečiosios šalys gali jus sekti naudojant programėles, kurioms reikalinga prieiga prie interneto. Deja, tačiau į privatumo apsaugą orientuotos naršyklės, tokios kaip Tor, įsirašymas nėra optimalus problemos sprendimas, kadangi jos veikia gerokai lėčiau lyginant su kitomis populiariomis naršyklėmis. 

Taigi, jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti Privati ​​interneto prieiga VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu u-kertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Svarbiausias tikslas – užkirsti kelią neteisėtai šnipinėjimo veiklai, kurią už jūsų nugaros gali vykdyti NSA ir kitos vyriausybinės institucijos. 

 

 

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas (BSoD), ar pasitraukus nuo kompiuterio vos kelioms minutėms atsisiuntęs Windows atnaujinimas gali automatiškai jį perkauti. Dėl minėtų priežasčių galite prarasti svarbius mokyklos failus, darbo dokumentus ar kitus duomenis. 

Be to, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos. Deja, bet kibernetiniai sukčiai gali nesilaikyti žodžio ir neatsiųsti dešifravimo rakto net sumokėjus išpirką, todėl rekomenduotina išbandyti alternativyius duomenų atkūrimos būdus. 

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Ištrynus failą iš sistemos jis iškart neišnyksta – jis lieka sistemoje tol, kol ant jo neužrašomi nauji duomenys. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. Naudojant šią programą žymiai sumažinsite prarasti svarbius dokumentus, mokyklinius darbus, asmenines nuotraukus ir kt. 

 

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti GLBA.tmp klaidą?"