Warning: Use of undefined constant disable_subscribeFormShortcode - assumed 'disable_subscribeFormShortcode' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/zondervi/domains/sauguspc.lt/public_html/wp-content/themes/esolaskit/functions.php on line 5416
Kaip surasti "Hidden Messages" bei "Filtered Messages" užklausas Facebook paskyroje?

Kaip surasti "Hidden Messages" bei "Filtered Messages" užklausas Facebook paskyroje?

parašė Alisa Woods - -

Klausimas

Problema: Kaip surasti "Hidden Messages" bei "Filtered Messages" užklausas Facebook paskyroje?

Keletas žmonių manęs klausė, ar aš gavau jų žinutes savo Facebook paskyroje. Faktas tas, kad aš jų žinučių negavau, bet jie teigia, kad tikrai man jas siuntė. Niekas, išskyrus mane patį, nesinaudoja mano paskyra. Ar gali būti, kad tos žinutės kažkur pasimetė?

Patvirtintas atsakymas

Facebook Messenger – tai labai populiari momentinių žinučių programėlė, leidžianti bendrauti žmonėms, prisijungusiems prie Facebook socialinio tinklo. Ši daugiafunkcė platforma tapo itin populiaria dėl to, kad ji yra nemokama, greitai veikia bei ja labai paprasta naudotis. Facebook Messenger'is leidžia užmegzti ryšius su Facebook draugais, pažįstamais, kurie nėra įtraukti į Facebook sąrašą, ir net visiškai nepažįstamais žmonėmis.

Vis dėlto, yra vienas niaunsas – programėlė gali taikyti gautų pranešimų filtrą ir automatiškai nerodyti kai kurių žmonių atsiųstų pranešimų.

How to Find Hidden Messages and Filtered Message Requests in Facebook?

Kaip tai įmanoma? Facebook programėlė naudoja algoritmą, kuris yra suprogramuotas taip, kad tikrintų žmonių ryšius ir atrinktų tuos, kurie turi tam tikrų ryšių su jumis. Jeigu šis algoritmas neaptinka ryšio tarp jūsų ir tam tikro Facebook nario, pranešimai, kuriuos ji/jis jums siunčia gali būti automatiškai peradresuoti į „Hidden Messages“ aplanką.

Taip vadinamo Facebook Messenger šlamšto filtro (angl. “Facebook Messenger spam filter”) idėja kai kuriems žmonėms gali pasirodyti naudinga, tačiau faktas, kad Facebook neinformuoja vartotojų apie į kitus aplankus peradresuotus pranešimus, tikrai nėra pagirtinas. Šiuo atveju, Facebook vartotojui praktiškai neįmanoma sužinoti, kad kitas asmuo bando su juo susisiekti, nes atsitiktinai užklysti į peradresuotų pranešimų aplanką yra sudėtinga.

Vis dėlto, minėtą aplanką atsidaryti yra labai paprasta. Šiame straipsnyje paaiškinsime, kaip surasti „Hidden Messages“ aplanką Facebook Messenger programėlėje, todėl nuo šiol galėsite jį patikrinti ir sužinoti, ar negavote svarbių pranešimų nuo žmonių, kurie, pasak Facebook, nėra su jumis susiję.

„Hidden Messages“ aplanko buvimo vieta Facebook Messenger programoje (Windows)

Optimizuokite dabar! Optimizuokite dabar!
Norėdami atkurti maksimalų savo kompiuterio našumą, įsigykite licencijuotą Reimage Reimage programinės įrangos versiją.
 1. Prisijunkite prie savo Facebook paskyros ir spustelėkite „Messages“ piktogramą (ekrano viršuje).
 2. Atsidarykite „Messages Request“ langą tam, kad matytumėte pranešimus, kuriuos jums atsiuntė žmonės, nesantys jūsų Facebook draugų sąraše.
 3. Tada paspauskite „See filtered requests.“
  How to Find Hidden Messages and Filtered Message Requests in Facebook?
 4. Jeigu norite, kad visi pranešimai iš pranešimų užklausos (angl. „message request“) bei filtruojamų pranešimų (angl.  „filtered request“) aplankų nukeliautų į įprastą Facebook pranešimų skyrių, paspauskite „Accept.“

Suraskite filtruojamų pranešimų užklausas Messenger programėlėje (iPhone ir iPad)

Optimizuokite dabar! Optimizuokite dabar!
Norėdami atkurti maksimalų savo kompiuterio našumą, įsigykite licencijuotą Reimage Reimage programinės įrangos versiją.
 1. Atsidarykite pradinį iPhone langą.
 2. Įsijunkite „Messenger“ programėlę ir spustelėkite „Me“ mygtuką (dešiniajame kampe apačioje).
 3. Atsidarykite „Settings“ ir suraskite „People.“
 4. Žemiau People laukelio suraskite „Message Request“ parinktį ir ją spustelėkite.
 5. Tuomet spustelėkite „See filtered requests“ tam, kad atidarytumėte kitą aplanką su paslėptomis žinutėmis.
  How to Find Hidden Messages and Filtered Message Requests in Facebook?
 6. Norėdami atidaryti šių aplankų turinį, jums reikia juos spustelėti. Jeigu norite, kad visi pranešimai iš pranešimų užklausos (angl. „message request“) bei išfiltruotų pranešimų (angl.  „filtered request“) aplankų nukeliautų į įprastą Facebook pranešimų skyrių, paspauskite „Accept.“

Atsidarykite „Hidden Messages“ aplanką Messenger programėlėje (Android)

Optimizuokite dabar! Optimizuokite dabar!
Norėdami atkurti maksimalų savo kompiuterio našumą, įsigykite licencijuotą Reimage Reimage programinės įrangos versiją.
 1. Atsidarykite pradinį langą ir įjunkite „Messenger“ programėlę.
 2. Spustelėkite „Settings“ (viršutiniame kampe dešinėje) ir pasirinkite „People.“
 3. „People“ lange spustelėkite „Message Request“.
 4. Tuomet spustelėkite „See filtered requests“ tam, kad pamatytumėte filtruojamų pranešimų sąrašą.
 5. Norint atidaryti šių aplankų turinį, jums reikia juos spustelėti. Jeigu norite, kad visi pranešimai iš pranešimų užklausos (angl. „message request“) bei išfiltruotų pranešimų (angl.  „filtered request“) aplankų nukeliautų į įprastą Facebook pranešimų skyrių, paspauskite „Accept.“

Optimizuok sistemą ir padidink jos efektyvumą

Optimizuokite kompiuterį dabar! Jei nenorite analizuoti savo kompiuterio savarankiškai ir vargti bandant surasti jo sulėtėjimo priežastis, galite pasitelkti žemiau pateiktas kompiuterio optimizavimo programas. sauguspc.lt komanda išbandė kiekvieną jų ir įsitikino, jog jos iš tiesų pagerina kompiuterio darbą. Pasirinkite vieną iš siūlomų programų ir optimizuokite sistemą vos vienu pelės paspaudimu:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
kompiuterio optimizavimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
kompiuterio optimizavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Problema išliko?
Jei nesate patenkinti Reimage programa ir manote, jog jai nepavyko pagerinti kompiuterio efektyvumo, susisiekite su mumis! Maloniai prašome pateikti visas detales, susijusias su iškilusia problema.
Reimage - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Reimage - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Privati ​​interneto prieiga yra VPN programa, užtikrinanti jūsų anaonimiškumą ir galinti užkirsti kelią jūsų interneto paslaugų teikėjui (ISP), vyriausybei ir trečiosioms šalims sekti jūsų veiklą internete. Ši programinė įranga suteikia prieigą prie srautinių duomenų perdavimo (angl. torrenting) bei vaizdo transliavimo (angl. streaming) serverių, užtikrinant  optimalų duomenų perdavimo greitį bei nesulėtinant sistemos darbo. Be to, ši programa leidžia apeiti geografinius apribojimos ir suteikia prieigą prie tokių paslaugų kaip „Netflix“, BBC, „Disney +“ ir kitas populiarias transliacijos paslaugas, nepriklausomai nuo to, kur esate.

VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėsė platformose ir informacinėse svetainėse. Juos naudoti gali ir jūsų interneto paslaugų teikėjas (ISP) bei vyriausybė. Net jeigu jūsų naršyklės nustatymai yra paremti saugumo nuostatomis, trečiosios šalys gali jus sekti naudojant programėles, kurioms reikalinga prieiga prie interneto. Deja, tačiau į privatumo apsaugą orientuotos naršyklės, tokios kaip Tor, įsirašymas nėra optimalus problemos sprendimas, kadangi jos veikia gerokai lėčiau lyginant su kitomis populiariomis naršyklėmis. 

Taigi, jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti Privati ​​interneto prieiga VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu u-kertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Svarbiausias tikslas – užkirsti kelią neteisėtai šnipinėjimo veiklai, kurią už jūsų nugaros gali vykdyti NSA ir kitos vyriausybinės institucijos. 

 

 

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas (BSoD), ar pasitraukus nuo kompiuterio vos kelioms minutėms atsisiuntęs Windows atnaujinimas gali automatiškai jį perkauti. Dėl minėtų priežasčių galite prarasti svarbius mokyklos failus, darbo dokumentus ar kitus duomenis. 

Be to, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos. Deja, bet kibernetiniai sukčiai gali nesilaikyti žodžio ir neatsiųsti dešifravimo rakto net sumokėjus išpirką, todėl rekomenduotina išbandyti alternativyius duomenų atkūrimos būdus. 

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Ištrynus failą iš sistemos jis iškart neišnyksta – jis lieka sistemoje tol, kol ant jo neužrašomi nauji duomenys. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. Naudojant šią programą žymiai sumažinsite prarasti svarbius dokumentus, mokyklinius darbus, asmenines nuotraukus ir kt. 

 

Apie autorių
Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie kompiuterių apsaugą

Alisa Woods yra saugumo ekspertė, kuri tyrinėja ir analizuoja įvairius kibernetinius pavojus. Tinklalapyje ji dalinasi savo sukauptomis žiniomis ir siekia padėti vartotojams apsaugoti kompiuterius nuo pavojingų programų.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip surasti "Hidden Messages" bei "Filtered Messages" užklausas Facebook paskyroje?"