Kaip ištaisyti blogą „Airpods Pro“ garso kokybę Windows sistemoje?

Klausimas

Problema: Kaip ištaisyti blogą „Airpods Pro“ garso kokybę Windows sistemoje?

Labas. Drauge su nauju iPhone gavau „Airpods Pro“ ausines, kurios kuo puikiausiai veikia telefone. Bet pamėginus prijungti jas prie Windows 10 kompiuterio, garso kokybė kažkodėl būna tiesiog siaubinga. Ta pati problema ir su mikrofonu. Gal žinot kaip tai sutaisyti?

Patvirtintas atsakymas

Kaip ištaisyti blogą „Airpods Pro“ garso kokybę Windows sistemoje

„Airpods Pro“ – tai Apple kompanijos Bluetooth ausinės. Iš tikrųjų jos buvo sukurtos Apple įrenginiams: macOS nešiojamiems ir stacionariems kompiuteriams, iPhone telefonams, iPad planšetiniams kompiuteriams ir t. t. Tačiau šias ausines taip pat galima sėkmingai naudoti ir Windows 10 kompiuterių turėtojams.

Visgi, nepaisant to, kad ausinės puikiai veikia su Apple kompanijos įrenginiais, daugybė vartotojų praneša, kad susiduria su problemomis, kai jas bando prijungti prie Windows kompiuterių. Dauguma tokių vartotojų teigia, jog juos glumina ne tik bloga „Airpods Pro“ garso kokybė Windows kompiuteryje, bet ir nekaip veikiantis integruotas mikrofonas.

Puikiai žinomo prekinio ženklo laisvų rankų įranga veikia be priekaištų prijungus ją prie Mac kompiuterių. Šios ausinės taip pat turėtų veikti be priekaištų su bet kokia operacine sistema, kurioje įgalintas Bluetooth ryšys, įskaitant Android telefonus, Windows kompiuterius ir t. t. Kadangi apie prastą garsą praneša Windows 10 naudotojai, manoma, jog tai susiję su Windows sistemos konfigūravimo ir suderinamumo problemomis.

Deja, Windows vartotojai gan dažnai skundžiasi dėl prastos garso kokybės ar visiško jo pradingimo, todėl gali būti, jog ir šis atvejis su tuo susijęs. Žinoma, gali būti ir visai kitokių problemų. Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl žmonės susiduria su Bluetooth ausinių nesuderinamumo ir kitomis panašiomis bėdomis – tai būdas, kaip Windows operacinė sistema tvarko šią technologiją. Sistema nustato du skirtingus įrenginius, t. y. vieną ausinėms ir kitą – laisvų rankų įrangai. Vos tik įrenginys sėkmingai prijungiamas, automatiškai nustatomas 1 kanalas, 16 bitų, 8000 Hz. O tai – iš esmės telefono kokybė, kuri yra prasta.

Kaip ištaisyti blogą „Airpods Pro“ garso kokybę Windows sistemoje

Taigi, norėdami ištaisyti blogą „Airpods Pro“ garso kokybę, vartotojai turi eiti į Windows konfigūracijos nustatymus ir juos atitinkamai pakoreguoti. Visgi svarbu pažymėti, jog bloga garso kokybė gali būti susijusi su kitomis problemomis pačiame kompiuteryje. Pavyzdžiui, galbūt yra sugadintų sisteminių failų, sugadintų/nesuderinamų garso tvarkyklių ar kitų bėdų su įreginiu. Be to, svarbu įsidėmėti, jog dauguma žemiau pateikiamų sprendimų tėra tik problemos apėjimo būdai, kurie turėtų padėti iki tol, kol patobulės Windows ir Bluetooth.

Tad rekomenduojame prieš pradedant aiškintis kaip pašalinti blogą „Airpods Pro“ garso kokybę Windows sistemoje rankiniu būdu, pirmiausia atlikti pilną sistemos nuskaitymą naudojantis tokiu kompiuterio diagnostikos ir taisymo įrankiu kaip FortectMac Washing Machine X9. Tokio tipo programos gali rasti pagrindines Windows operacinės sistemos problemas ir vos per kelias minutes jas sutvarkyti automatiškai, taip sutaupant jūsų brangų laiką.

1 būdas. Atnaujinkite tvarkykles

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Garso kokybė gali labai nukentėti, jei įrenginyje įdiegtos netinkamos arba pasenusios tvarkyklės (ang. drivers). Todėl pirmiausia turėtumėte pabandyti jas atnaujinti:

 • dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Start ir pasirinkite Device Manager,
 • naujame lange išplėskite skiltį Audio inputs and outputs,
 • dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite savo ausines ir pasirinkite Update driver,
 • pasirinkite Search automatically for drivers,
  Atnaujinkite savo tvarkykles
 • palaukite, kol Windows atsisiųs ir įdiegs tvarkykles, o tada iš naujo paleiskite kompiuterį,
 • dabar dar kartą atidarykite Device Manager ir išplėskite Sound, video and game controllers,
  Atnaujinkite savo tvarkykles 2
 • atnaujinkite susijusius komponentus kaip buvo paaiškinta aukščiau.

Visgi atminkite, jog Device Manager gali ne visada atsiųsti reikiamą programinę įrangą. Nors galima atsisiųsti reikiamus failus iš gamintojo svetainių, tačiau tai gali užtrukti daug laiko. Be to, žmonėms, kurie mažai išmano apie kompiuterius, gali būti sunku suprasti kokios tvarkyklės versijos jiems reikia ar kokio modelio aparatūrą jie naudoja.

Todėl patariame naudoti automatinę tvarkyklių atnaujinimo programą, pvz., DriverFix. Tokiu būdu daugiau niekada neturėsite jaudintis dėl tvarkyklių, nes jos iš karto bus atnaujintos automatiškai, kai tik bus išleistos naujos versijos.

2 būdas. Naudokite adapterį

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Viena iš pagrindinių „Airpods Pro“ blogos garso kokybės „Windows“ įrenginyje priežasčių yra Bluetooth technologijos veikimas. Ji tiesiog gali neužtikrinti pakankamo pralaidumo, jog veiktų efektyviai. Tokiu atveju gali padėti dviejų dažnių adapteris (ang. dual-band adapter). Jis puikiai veikia su 2,4 GHz ir 5 GHz juostomis, todėl ausinių perdavimo kokybė taps daug geresnė. Deja, tuomet turėsite įsigyti dar vieną daiktą, todėl šis sprendimas nėra pats optimaliausias. Tačiau galintys išleisti šiek tiek papildomų pinigų turėtų likti patenkinti geresne garso kokybe.

Naudokite adapterį

3 būdas. Nustatykite „Airpods Pro“ į ausinių režimą

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Šis metodas yra pats efektyviausias, nors ir neleis jums naudotis mikrofonu. Tačiau jei nenaudojate jo bendravimui internetu, toks sprendimas leis jums džiaugtis puikiu ausinių garsu vos keliais mygtuko paspaudimais. Štai kaip nustatysite ausinių režimą:

 • pažvelkite į užduočių juostą ekrano apačioje; netoli laiko/datos išvysite garsiakalbio piktogramą – spustelėkite ją,
 • prijungus „Airpods“ turėtumėte matyti du skirtingus įrenginius:

  1. Headset (Airpods Pro Hands-Free AG Audio)
  2. Headphones (AirPods Pro Stereo)

 • tiesiog spustelėkite ant Headphones (AirPods Pro Stereo), taip pasirinkdami ausines.
  nustatykite „Airpods Pro“ kaip ausines

Dabar, kai mikrofonas neveikia, galite arba naudoti įrenginyje integruotą mikrofoną (jeigu naudojate nešiojamąjį kompiuterį), arba įsigyti atskirą.

4 būdas. Išjunkite laisvų rankų paslaugą „Airpods Pro“ ausinėms

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 • Windows paieškoje įrašykite Control Panel ir paspauskite Enter,
 • Hardware and Sound dalyje pasirinkite View devices and printers,
  Atidarykite Control Panel
 • dukart spustelėkite Airpods Pro,
 • eikite į Services skirtuką,
 • nuimkite varnelę nuo Handfree Telephony,
 • spustelėkite Apply ir OK.
  Išjunkite laisvų rankų paslaugą „Airpods Pro“ ausinėms

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip ištaisyti blogą „Airpods Pro“ garso kokybę Windows sistemoje?"